národní výstava v Mladé Boleslavi byla pro nás velkým výstavním úspěchem. naše Baší ve třídě vítězů získala V1, CAC, CAC ČMKU a titul Národní vítěz. Bashra tak splnila podmínky pro udělení Šampiona Českomoravské Kynologické Unie. výstavy se účastnily i dvě naše fenky Carambína a Cami - obě poprvé ve třídě mladých. Camigin zůstala na druhém místě se známkou V2. Caramba ovšem zabodovala, ve své třídě zvítězila nad sestrou Cami, byla vybrána za nejlepšího juniora a po té se utkala v závěru se svou matkou Bashrou o nejlepšího jedince plemene. vítězná Caramba se ještě v odpoledních závěrečných soutěžích výborně umístila na stupních vítězů.

CARAMBA DELGADO ORIKOU : V1, CAJC, BOJ (nejlepší junior), BOB (nejlepší představitel plemene), 2.místo BOG FCI II. (nejlepší ze skupiny). 

National Dog Show in Mlada Boleslav was very successful for us. our young females CAMIGIN and CARAMBA entered the ring for the first time in junior class.

BASHRA RED DESERT ORIKOU in winner class : Excellent 1, CAC, CAC CMKU, National winner and new Champion of CMKU

CAMIGIN GREMORY ORIKOU in young class : Excellent 2

CARAMBA DELGADO ORIKOU in young class : Excellent 1, JCAC, BOJ (best of junior), BOB (best of breed), 2nd BOG FCI II. (best of group).