letošní víkendový sraz milovníků šarpejů - Klubové dny Shar-pei clubu a následně nedělní Klubová výstava, kterou přiletěla posuzovat velmi uznávaná rozhodčí a chovatelka našeho plemene paní Claire Davis z Velké Británie se vydařilo na výbornou ! Naše chovatelská stanice byla zastoupena čtyřmi jedinci z nichž dva obsadili první místa !  

velmi děkuji za výbornou prezentaci naší chovatelské stanice paní Ivě Kočové, která se psem Boomíkem má jen  již krůček před titulem "Český šampion". Boomer je uchovněný pes s výborným bonitačním kódem a tak  případní zájemci o krytí fen nás mohou kontaktovat.

děkuji též paní Daně Harazimové, která po velmi úspěšném odchovu prvního vrhu štěňat fenky Adélky ukázala její kvality, které paní rozhodčí Davis náležitě ocenila v konkurenci dalších pěti fen.

poděkování patří i paní Marcele Šmídové, která přijela s fenkou Bíbou. bohužel té se výstavy moc nezamlouvají, ale mimo výstavní kruh je Bíba prostě úžasná.

naše Bashra v konkurenci čtyř fen se umístila na druhé pozici. po skončení posuzování k nám paní Davis přišla a chválila její krásnou červenou horse srst. chvála od takové rozhodčí má opravdu velkou váhu a pro nás velkou hodnotu.

rádi jsme se na místě potkali i s majiteli "naší" Bekki, kteří nás přijeli navštívit, popovídat si a podrbat plyšové kožíšky. Táňo, Jirko, moc vám děkujeme za lásku a péči, kterou Bekkouškovi dáváte.

víkend byl opravdu vydařený, organizace výborná, děkujeme SHAR-PEI CLUBU za tuto akci, kterou každoročně pořádá. věříme, že příští rok to bude minimálně stejně skvělé a podaří se na Klubovou výstavu pozvat neméně kvalitní rozhodčí. 

This year's Club Days - Shar-Pei Club of Czech Republic was great ! Club dog show - judged respected breeder and judge  Ms. Claire Davis (uk).