2016


 

Naše holky rády vegetí v obýváku na sedačce... 


 

 

Naše dvě černé holky - sestřičky Caramba a Melpha dnes slaví své 4.narozeniny.


 

 

Nejmladší fena naší smečky Lema dnes má své první narozeniny.


 

 

Dostali jsme krásné fotografie našeho odchovu z vrhu "C". Majitelka Katka poslala pozdravy a fotky Caspiana. 


 

 

Velký úspěch na České národní výstavě psů v Mladé Boleslavi. Náš pes Trabl získal od mezinárodního rozhodčího pana Jaroslava Matyáše ze Slovenska nejvyšší ocenění - Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB (nejlepší představitel plemene).


 

 

Slunečné dny si naše smečka užívá buď doma v chládku, nebo vyrazí do zahrady a vymýšlí kdejaké hry a skopičiny. 


 

 

Naše nejstarší fena Báša dnes slaví své 6. narozeniny. Jako narozeninové menu bylo servírováno pět chlazených kuřat. Ne že bychom Báše nedopřáli tolika voňavého masíčka, ale bylo třeba se rozdělit s celou naší smečkou.


 

 

Vydali jsme se na dlouhou cestu přes celé Čechy a Slovensko až ke Košicím na Národní a Mezinárodní výstavy psů ve Veĺké Idě. Náš pes Trabl dostal po oba dny známku Výborný 1, CAC. 


 

 

Zúčastnili jsme se víkendového setkání šarpejů a klubových výstav pořádaných Shar-pei clubem Česká republika. Výstavy posuzovali německá chovatelka shar-pei a rozhodčí paní Yasmine Richter a mezinárodní rozhodčí pan Leoš Jančík. Na obou výstavách dostal náš pes Trabl známku Výborný 1, CAC. Děkujeme Shar-pei clubu za krásné poháry a upomínkové dárky k 30. výročí plemene Shar-pei v České republice.


 

 

Na Mezinárodní výstavě psů v Praze jsme měli velký úspěch. Rozhodčí z Chorvatska pan Boris Spoljarič ocenil psa Traba známkou Výborná 1, CAC, CACIB, BOS. Dále pak fenku Karambínu známkou Výborná 1, CAC a mladou dorostenku Lemu známkou Velmi nadějná 1... 


 

 

Velký úspěch na Mezinárodní výstavě psů v německém Chemnitz. Náš pes Trabl získal od mezinárodního rozhodčího pana Erwina Deutschera z Rakouska krásné ocenění - Výborný 1, CAC, CACIB, BOS (nejlepší představitel plemene opačného pohlaví).